Namas pardavimui

ID:

60327

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Adresas:

Klaipėda, Labrenciškės, Šilojų g.

Plotas:

202 m²

Sklypo plotas:

3 a.

Kambarių skaičius:

7

Aukštų

2

Pastatymo metai:

2018

Namo tipas:

Mūrinis

Šildymas:

Dujinis

Būklė:

Dalinė apdaila

Kaina:

285000 € 1410.89 €/m²

Aprašymas

JŪSŲ NAMAI LABRENCIŠKĖSE:
- 3 arų sklypas;
- 171,85 kv.m. bendras vieno namo plotas;
- 7 kambariai;
- 3 automobilio parkavimo vietos;
- 29,56 kv.m. garažas.
Vieno blokuoto namo kaina (kaina su PVM):

Projekto vystymo metu buvo apgalvota kiekviena detalė iki smulkmenų ir atsakingai įgyvendinta. Kokybiški ir itin dideli langai sukurs erdvės jausmą, pripildys visus namus šviesa. Erdvi kiemo terasa suteiks galimybę šiltus vasaros vakarus praleisti gryname ore, o šaltus žiemos vakarus – prie židinio esančio svetainės zonoje. Aukščiausia kokybė, maksimalus patogumas ir erdvė – tai trys pagrindinai kriterijai, kuriais remiamės nuo idėjos generavimo iki raktų įteikimo. Atidumas detalėms, kruopšti vykdomųjų darbų kontrolė ir nuolatinė koncentracija leidžia teigti, jog „Šilojų kotedžai“ – tai komfortiškas, modernus ir saugus gyvenimo stilius už prieinamą kainą tiek visur skubančiam, tiek ramybės išsiilgusiam, tiek vaikus auginančiam išrankiam klientui.
Tai du atskiri dviaukščiai blokuoti namai, kurie užtikrina komfortabilumą ir privatumą. Pastatas suprojektuotas taip, kad užtikrintų izoliaciją, atsižvelgiama pasaulio šalių atžvilgiu.
Pirmame aukšte esančios patalpos – siekia 98,43 kv. m., kuriuose bendra erdvė yra apjungianti virtuvės, valgomojo bei svetainės zonas. Taip pat pirmame aukšte įrengti garažai abiems butams po dvi stovėjimo vietas. Antrojo aukšto patalpos siekia 86,90 kv., kuriuose įrengtos net trys miegomosios zonos. Vonios kambariai yra abiejuose aukštuose. Esant poreikiui, galime atlikti profesionalią pilną apdailą pagal Jūsų individualų užsakymą.Vidinis kiemas šiam objektui sukuria išskirtinį privatumą ir saugumą.
Labrenciškės – tai prestižinis individualių namų kvartalas su ramia ir saugia aplinka, esantis netoli Palangos plento ir tik 6 km atstumu iki Klaipėdos miesto centro. Puikus susisiekimas tiek privačiu, tiek visuomeniniu transportu. Nutiesti dviračių takai iki jūros, vedantys į Girulius. Lokali vieta, skirta komfortabiliam gyvenimui – prekybos centrai, gydymo įstaigos, vaikų darželis ir visa, ko gali prireikti kasdien. Tai ideali vieta mėgstantiems gamtą, netoliese – pamiškė ramiam poilsiui, mėgstantiems žvejybą – tekantis upelis. Labrenciškių gyventojai gali mėgautis itin reta šių dienų privilegija – švariu oru, nes tarša kvartalo aplinkoje labai žema. Švaru, saugu, ramu ir tvarkinga – keturi kertiniai pamatai, ant kurių pastatytas šis kvartalas.

Kontaktai

Danielė

NT Brokerė Danielė

danielegijoneda@gmail.com
+37065201011

Vieta žemėlapyje


Kontaktai
UAB “Gijoneda”
Ligoninės g. 7, Klaipėdos m.
+370 676 37450
+370 600 19139
info@gijoneda.lt

PARTNERIAI