Patarimai ieškantiems nekilnojamojo turto

Ieškant naujo būsto, norime būti garantuoti pasirinkę geriausią mums tinkantį turtą iš aibės esančių pasiūlymų tiek pagal būsto patrauklumą, tiek ir pagal savo kišenę. Pasirinkę NT agentūrą „Gijoneda“, būsite ramūs dėl išsirinkto būsto, atitiksiančio visus jūsų lūkesčius Klaipėdoje bei visame pajūrio regione.

Dažnas tiek pirkėjas, tiek ir pardavėjas turi neigiamą išankstinę nuomonę apie NT agentūras. Tokios nuomonės laikydamasis, dažnas pasuka savarankiško pirkimo-pardavimo reikalų tvarkymosi link. „Gijoneda“ siekia šį mitą išsklaidyti ir parodyti privalumus, kodėl verta kreiptis į mus ir išvengti daugelio nemalonių rūpesčių, sutaupant mums visiems brangaus laiko.

Patarimai buto pirkimui

Kiekvienas NT pirkėjas turėtų atkreipti dėmesį, kokioje miesto dalyje yra jūsų išsirinktas butas ar namas. Nepamirškite, jog pirkdami būstą, siejate tai su savo naujo gyvenimo pradžia, kurios tikitės geresnės nei iki tol būta. Priklausomai nuo to, kurioje miesto dalyje bus jūsų naujieji namai, atitinkamai keisis būsto kvadratinio metro kaina. Derindami savo sąskaitos galimybes bei naujojo gyvenimo privalumus, jūs balansuojate ties tuo, koks atsivers vaizdas pro jūsų langus, kiek šviesos bei kitų malonių reginių išvysite kasdien pro savus langus. Ar langai bus tamsioje šiaurinėje pusėje, ar atsukti dažnam vakario vėjui... Rinkdamiesi atsižvelkite, kada daugiabutis buvo statytas, kokios medžiagos naudotos statybai: blokai ar plytos. Atitinkamai kaina keisis ir nuo daugelio kitų papildomų faktų. Atkreipkite dėmesį į tai, kurioje miesto dalyje yra pasirinktas jūsų naujasis būstas. Kiek toli nuo pagrindinių jums rūpimų objektų: parduotuvės, darželio ar mokyklos, gydymosi įstaigų. Ieškantys ramesnės vietos nuo miesto triukšmo, atsižvelkite į tai, kurioje vietoje stovi jūsų pasirinktas daugiabutis: arčiau gatvės ar šalia žaliųjų miesto zonų (parkų, vandens telkinių). Buto kainai įtakos turės atlikta daugiabučio renovacija, bet dėl to nebūtinai sąskaita už šildymą bus mažesnė. Gaunamų sąskaitų dydis priklausys, kaip buvo atlikta renovacija. Atsižvelkite, ar buvo atlikta dalinė renovacija, apšildant sienas, ar visiškai renovuojant visą daugiabutį, pakeitus visus vamzdynus, šildymo mazgus. Atliktas remontas bute su išgriautomis sienomis, pakeitus pirminį buto išplanavimą, ateityje nebedžiugins, jei tai buvo daryta nelegaliai, atitinkamai netvarkius tam reikalingos dokumentacijos. Į šiuos išvardintus niuansus ir į daugelį kitų dėmesį atkreips profesionalūs darbuotojai, jei rinksitės „Gijonedos“ paslaugas.

Patarimai namų pirkimui

Namas – rimtas pirkinys ne tik jūsų piniginės, bet ir subtilių aspektų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, atžvilgiu. Dažniausiai naujai pastatyti namai būna naujai kuriamuose gyvenamuosiuose kvartaluose ar net visiškai atskirose gyvenvietėse. Rinkdamiesi atskirą erdvę, natūralu, neišvengsite naujų iššūkių jūsų kasdieniame gyvenime. Tai susisiekimo galimybės, viešojo transporto mazgai bei atstumas iki būtiniausių jums rūpimų mieste įsikūrusių objektų: kiek toli ir kaip patogu nuvykti iki parduotuvės, iki darželio ar mokyklos jūsų atžaloms bei, žinoma, darbovietės. Vis dėlto šių žinių, perkant namą, nepakanka. Svarbu atkreipti dėmesį namo komunikacijų išvedžiojimo niuansus. Pasidomėkite, kokios medžiagos namo statybai buvo naudojamos, kokia jų kokybė bei ilgaamžiškumas, kas lemia namo statybų kokybę. Tuo namo išsirinkimo rūpesčiai neužsibaigia. Svarbus paties namo suprojektavimas, kaip išdėstyti kambariai. Ypač atkreipkite dėmesį į svetainę, kuri turėtų būti pietų-vakarų pusėje ne tik dėl gražių saulėlydžio vaizdų, bet ir dėl geresnio apšvietimo. Reikalingų dokumentų sutvarkymas negali būti praleistas pro akis. Svarbu, ar visi reikalingi dokumentai sutvarkyti, ar statyba priduota visoms institucijoms ir ar visa tai patvirtinta. Priešingu atveju tai gali būti laikoma kaip nelegali statyba, neturint tam tikrų leidimų. Visi šie ir dar daugelis kitų rūpesčių atitenka didelę patirtį turintiems „Gijonedos“ darbuotojams, jei jūs patikėsite tai mums.

Patarimai sklypų pirkimui

Perkant žemės sklypą, taip pat pravartu nepamiršti įvairių niuansų, siekiant sklandaus NT įsigijimo, kuriuo taip pat rūpinasi profesionalūs darbuotojai. Čia svarbiausia keli aspektai. Vienas iš jų – tinkama perkamo žemės sklypo paskirtis. Priklausomai nuo jūsų ketinimų, sklypas gali būti skirstomas į žemės ūkio, komercinės, rekreacinės ar gyvenamosios paskirties. Žemės sklypo paskirties keitimas užtrunka nemažai laiko, tvarkant su tuo susijusią dokumentaciją. Nepamirškite įsitikinti, ar yra atlikti geodeziniai matavimai, kurie yra būtini, norint disponuoti savo sklypu (pirkti, parduoti, dovanoti).

Paminėjome tik keletą svarbių niuansų, būtinų žinoti, perkant-parduodant NT. Visų šių ir dar daugelio kitų rūpesčių išvengsite rinkdamiesi mus.

Norime pabrėžti, jog mes visada laukiame ne tik besidominčių NT pirkimu, bet ir pardavimu. Šioje srityje yra taip pat sukaupta didelė patirtis, kurią pagrindžia didelė duomenų bazė. „Gijoneda“ siūlo ne tik profesionalų, bet ir greitesnį aptarnavimą nei kitur. Mus renkasi platus klientų ratas, todėl per mus žymiai greičiau pirkėjai ras pardavėjus ir atvirkščiai. Per ilgametę darbo patirtį esame sukaupę nemažą duomenų bazę, užmezgę ryšius su daugeliu statybinių kompanijų, daugeliu šalies bankų, siūlant išskirtines sąlygas.

Patarimai kaip parduoti turtą greitai ir kokybiškai .                                                                                                               

 Jei jau nusprendėte, kad reikia parduoti  nekilnojamąjį turtą ar tiesiog atsinaujinti gyvenamąją vietą – šie patarimai būtent Jums!   

 Nustatykite rinkos vertę.

Teisingai neįvertinus būsto ar sklypo kainos, galite jį pardavinėti labai ilgai. Jei renkatės nekilnojamojo turto agentūrą labai svarbu pasirinkti ne tą įmonę, kuri žada Jums parduoti už didžiausią vertę, bet tą, kuri išdėsto ir paaiškina, kokia yra reali parduodamo turto vertė.

Teisingai pateikti turto  privalumus .                                                                                                                                   

Kiekvienas nekilnojamas turtas turi savo privalumus – nuostabi gera vieta,  kapitalinis remontas, geri kaimynai, vaikų žaidimų aikštelės, o gal būt net ir kaina ir t.t.  

Gausiai ir kokybiškai išreklamuotas turtas.                                                                                                                             

 Net ir geriausias turtas neparduodamas greitai tik iš rekomendacijų.  Labai svarbu tinkamos objekto nuotraukos, skelbimų gausa, tinkamas objekto aprašymas. Čia ypač gelbsti nekilnojamojo turto agentūros, kurios dėl savo patirties žino, kokie kanalai yra efektyviausi. 

Šaltas protas.                                                                                                                                                                       

 Nesivadovaukite emocijomis. Neskubėkite leisti kainos pirmajam klientui. Visada įvertinkite paklausą ir objekto vertę.

Didelis klientų ratas.                                                                                                                                                                               

Jei jau nusprendėte parduoti pats – reiktu turėti didelį draugų būrį, per kurį paskelbtumėte informaciją apie savo turtą. Brokeriai labai dažnai jau turi klientus, kuriems tiesiog gali pasiūlyti Jūsų turtą, dėl to pardavimas per agentūrą įvyksta greičiau.                                                                                                                                                              

Jei pavyko rasti pirkėją, susitvarkykite dokumentus kiek įmanoma greičiau, bet nepadarykite klaidos. 

Avansas – vienas iš  svarbių aspektų. Tam, kad pirkėjas nepabėgtų gavęs geresnį pasiūlymą – labai svarbu turėti avansą arba sutartį, pagal kurią numatoma tolimesnė veiksmų eiga. Nekilnojamojo turto agentūra padės Jums susitvarkyti dokumentus greitai ir efektyviai, nes tai jų darbas. Brokeriai žino viską ko reikia, kad Jūsų turtas būtų parduotas teisingai.