Namai prie ežero pakrantės

Tai šiuo metu statomas išskirtinės architektūros gyvenamųjų namų kvartalas prie Klaipėdos esančioje Mazūriškių gyvenvietėje, ant 40 ha ežero pakrantės, Ringelio upelio pašonėje.


Čia statomi būstai išsiskiria savo kompaktiškumu ir originialiais architektūriniais sprendimais. Gyvenamieji namai ir bendros erdvės projektuotos kompleksiškai, todėl sukurtas stilingas ir patrauklus kvartalo įvaizdis. Gyventojai galės džiaugtis sutvarkyta aplinka ir gerbūviu: trinkelėmis grįstais keliais bei šaligatviais, želdiniais, apšviesta teritorija. Čia bus galima pailsėti prie didelio ežero, šalia kurio bus įrengtas lieptas, suoliukai ir saugi vaikų žaidimų aikštelė. Perkan per musu agentura tarpininkavimo mokestis netaikomas

 


SKLYPAI

 

Įvairaus dydžio sklypai patenkins ir praktiškų miestiečių ir gamtos mylėtojų poreikius - vienur puikiai tilps terasa su grilium, bet nereikės vargintis šienaujant žolę, o kitur bus pakankamai erdvės įsirengti nuosavą daržą ar net šiltnamį.

 


PASTATAI

 

Kvartale suprojektuotos keturios skirtingo tipo pastatų zonos, tarpusavyje besisikiriančios pastatų tipologija ir architektūrine išraiška. Taip siekta išvengti priemiesčiams būdingos monotonijos ir sukurti galimybę kiekvienam šiame kvartale atrasti savo poreikius bei skonį labiausiai atitinkantį būstą. Nors ir skirtingi, namai darniai komponuojami į visumą, kuriant jaukios ir bendruomeniškos gyvenvietės įvaizdį.

 

Išskirtinės architektūros pastatams pasirinktos kokybiškos, ilgaamžės statybos medžiagos. Sienos bei vidaus pertvaros statomos iš keraminių blokelių, fasadams parinkta klinkerio plytelių apdaila.

 


INTERJERAS

 

Projektuojant pastatų vidaus erdves, vienas svarbiausių prioritetų buvo praktiškumas. Siekta kuo optimaliau išplanuoti sąlyginai nedidelius būstus, kad, nepaisant mažo ploto, jie būtų erdvūs ir patogūs gyventi. Projektuojant buvo atsižvelgta į standartinių baldų išmatavimus ir galvota apie visų buityje reikalingų daiktų laikymą. Tuo pačiu interjeruose siekta kurti išskirtines erdves - daugelio namų mansardiniuose aukštuose suprojektuotos aukštos nuožulnios lubos, sudarant galimybę, esant poreikiui, įsirengti antresoles.

 


STATYBOS ETAPAI

 

Namai suprojektuoti 25 keturių tipų būstai, kurie bus statomi dviem etapais:

  • A – vienbučiai gyvenamieji namai, II etapas (iki 2015 spalio 1d.)
  • B – vienbučiai gyvenamieji namai, I etapas (iki 2014 gruodžio 1d.)
  • C – sublokuoti gyvenamieji namai, I etapas (iki 2014 gruodžio 1d.)
  • D – vienbučiai gyvenamieji namai, II etapas (iki 2015 spalio 1d.)


Visus darbus kvartale planuojama baigti iki 2015 m. pabaigos.

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis

telefonu 863600577

Kontaktai
UAB “Gijoneda”
Ligoninės g. 7, Klaipėdos m.
+370 676 37450
+370 600 19139
info@gijoneda.lt

PARTNERIAI