„Obelų namai“

„Obelų namai“ – tai naujos statybos 48 butų projektas, adresu Kretingos g. 179A, Klaipėda.
Aukščiausios kokybės būstai, užburianti gamta ir ranka pasiekiami miesto privalumai – tai tobula vieta Jūsų patogaus gyvenimo pradžiai.
 
 
Parduodami 2-3 kambarių butai su asmeninėmis erdvėmis terasoms, balkonais ar lodžijomis. Teritorijoje yra gyventojams priklausanti automobilių stovėjimo aikštelė, obelų sodas, vaikų žaidimų ir krepšinio aikštelė. Kitoje gatvės pusėje - moderniausia mokykla Lietuvoje.
Čia patogiam gyvenimui susilieja miesto ritmas ir atpalaiduojanti gamtos ramybė. Šalia esantis Klaipėdos centras vos per kelias minutes leis pasiekti ne tik būtiniausias paslaugas, bet ir Jūsų pamėgtas miesto pramogas, o obelų sodas ir rajoną gaubiantys parkai lepins poilsiu kiekvieną dieną.
Vienas didžiausių butų privalumų – ideali vieta kiekvieno poreikiams. Šeimos džiaugsis vos kitoje gatvės pusėje įkurta moderniausia Lietuvos mokykla ir šalia esančiais darželiais, gamtos mylėtojai – greta vingiuojančia Danės upe, Botanikos sodu ir atnaujintais pasivaikščiojimo takais, o pramogų mėgėjai laisvalaikį leisti galės populiariuose baruose ar restoranuose. Čia viską pasieksite per keleta minučių – nuo prekybos centro, ligoninės, iki sporto klubų, grožio salonų ar banguojančios jūros. „Obelų namai“ – tai tobula vieta Jūsų patogaus gyvenimo pradžiai.
Daugiau informacijos: +37067192669 Narine
Kontaktai
UAB “Gijoneda”
Ligoninės g. 7, Klaipėdos m.
+370 676 37450
+370 600 19139
info@gijoneda.lt

PARTNERIAI