Nauji projektai

NAMAI Mažoji Kalotė

NAMAI Mažoji Kalotė

Parduodami jau pastatyti namai Kalotėje!!!!! A+ namas tiesiai iš statytojo rankų. Puikus pasiūlymas perkant su parama jaunoms šeimoms (subsidijomis)!!!! Visos komunikacijos miesto. Tai unikali A+ energetinės klasės gyvenamųjų namų gyvenvietė.


„Mažoji Kalotė“ – tai jauki gyvenvietė Jums Klaipėdos pašonėje.

„Mažoji Kalotė“ – tai jauki gyvenvietė Jums Klaipėdos pašonėje.

„Mažoji Kalotė“ – tai kylanti naujų ir jaukių gyvenamųjų namų ir blokuotų kotedžų gyvenvietė Klaipėdos miesto pašonėje, Naujosios Kalotės šiaurinėje dalyje. Tai unikali A ir A+ energetinės klasės vienaukščių ir dviaukščių gyvenamųjų namų gyvenvietė su išliekamąja verte, atskira vaikų žaidimo aikštele. Patogus susisiekimas su Klaipėdos miesto centru (100 m. iki visuomeninio transporto stotelės, autobusai 15 ir 17), greitas susisiekimas su Palanga ir Kretinga. Per trejus-penkerius metus bus pastatyti 25 blokuoti kotedžai, 48 individualūs namai – komfortą ir ramų gyvenimo ritmą vertinantiems klientams. Sklypų dydžiai atitinka šiuolaikinius žmonių poreikius. Nedidelė privati erdvė – aplinkos priežiūrai nereikalaujanti daug laisvo laiko. Darniai į namų kvartalą įsiliesiančios blokuotų dvibučių ir kotedžų eilės išilgai Medelyno ir Tauro gatvių suteiks individualių namų gyventojams privatumą, bendra architektūrinė koncepcija sukurs pridėtinę vertę šiam projektui. Namai darniai įsikomponuos į Naujosios Kalotės gyvenvietę. Galite rinktis: nuo 4,0 iki 6,6 aro dydžio sklypus individualiems namams statyti, o esant poreikiui – kelis gretimus sklypus; nuo 4,0 iki 6,65 arų dydžio sklypus blokuotiems dvibučiams ir kotedžams statyti. Komunikacijos: visos miesto komunikacijos: dujos, elektra, nuotekos, vanduo. asfaltuotos gatvės su apšvietimu. Projekto privalumai: vaikų žaidimų aikštelė; puikus susisiekimas su miesto centru ir Palanga; komfortas ir saugumas uždarame namų komplekse; 15 min. kelio dviračiu iki Girulių ir Karklės paplūdimių; bendra architektūrinė koncepcija. Daugiau informacijos tel. +370 600 19139


 „Obelų namai“

„Obelų namai“

„Obelų namai“ – tai naujos statybos butai adresu Kretingos g. 179A, Klaipėda. 2 kambarių butai nuo 43,70 m2 iki 46,47 m2. Kaina nuo 71 400 Eur. 3 kambarių butai 58,79 m2 iki 63,36 m2. Kaina nuo 96 750 Eur.


"Slengių slėnis" - efektyvūs namai

"Slengių slėnis" - efektyvūs namai

Efektyvių, ekonomiškų ir ekologiškų sublokuotų namų kvartalas „Slengių slėnis" statomas greta Klaipėdos miesto, Slengių k. Nuo centrinės miesto dalies iki „Slengių slėnis" tik 5 kilometrai. Puikus susisiekimas. Gyventojų patogumui jau yra įrengtos visos komunikacijos: elektra, vandentiekis, nuotekos, privažiavimas.


„Saulės butai" Ragainės g.

„Saulės butai" Ragainės g.

Nuostabūs butai šalia Klaipėdos miesto centro. TEL. 860019139


Projektas „BIG BŪSTAS"

Projektas „BIG BŪSTAS"

Puikūs vaizdai pro langą (vaizdas į Kuršių Neriją); funkcionalus butų išplanavimas ir daug daugiau privalumų. šiuolaikiški ir profesionalūs dizaino sprendimai; lodžijos kiekvienam butui; išspręsta automobilių stovėjimo problema — daug vietos požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje ir daug daugiau. kaina su daline apdaila nuo 1055 eurų uz kv. tel.8671 92669


Kontaktai
UAB “Gijoneda”
Ligoninės g. 7, Klaipėdos m.
+370 676 37450
+370 600 19139
info@gijoneda.lt

PARTNERIAI