2к. квартира , Klaipėdos m., Vaidaugų g. , Bandužiai

Цена 99000€ (1 800 €/м²)
ID: 30954

Самоуправление:

Klaipėdos m. sav.

Адрес: Klaipėdos m.Bandužiai, Vaidaugų g.

Площадь:

55 м²

Количество комнат:

2

Этаж:

3 из 5

Год постройки:

1992

Балконы:

• сообщество

2026