96 000€
3k. Butas, Klaipėda, Debreceno g.
Klaipėda, Debreceno, Debreceno g.
Pardavimas
Objekto ID:
 30711
Specifikacija:
Kambariai:
3
Plotas
64 kv.m.
Viso aukštų:
3 iš 5
Šildymas:
Centrinis
Statybos metai:
1970
Būklė
Suremontuotas
Blokinis
Aprašymas
Parduodamas tvarkingas trijų kambarių butas su visais baldais. Puikiai tinka ieškantiems galimybės skubiai persikelti arba norintiems investuoti nuomai. Butas namo viduryje, labai šiltas, žiemą galėsite mėgautis vaikščiodami " trumpomis rankovėmis". Nutolęs nuo pagrindinių gatvių triukšmo.
Erdvi svetainė sujungta su virtuve, tad galėsite gaminti ir bendrauti su šeimos nariais ar svečiais tuo pačiu metu. Virtuvėje visa buitinė technika: šaldytuvas su šaldikliu, kaitlentė, orkaitė, taip pat paslėpta skalbimo mašina.
Erdvus pagrindinis miegamasis su plačia spinta stumdomomis durimis. Iš miegamojo patenkama į balkoną, kuriame vaizdas atsiveria į tankią medžių lapiją - puiki vieta rytinei kavai ar vakaro arbatai.
Šalia kiek mažesnis miegamasis vaikams ar svečiams. Pagal poreikius jame galima įsirengti darbo kambarį arba treniruoklių kambarį.
Vonia sujungta su tualetu. Joje dušo kabina, klozetas, plautuvė su suomišku Oras gamintojo sensoriniu maišytuvu. Šalia vaikų darželis, už kelių šimtų metrų Zudermano gimnazija (1-12 klasės), Gedminų progimnazija.
Kaina derinama.
Vietovė
Adresas: Klaipėda, Debreceno, Debreceno g.

NT brokerė.

Susisiekite:

Telefonas:

Elektroninis paštas:

Panašūs projektai

2k. butas,  Klaipėda, S. Daukanto g.
Klaipėda, S. Daukanto g.
65 000 €
3k. butas,  Klaipėda, Naujojo Sodo g.
Klaipėda, Naujojo Sodo g.
218 000 €
4k. butas,  Klaipėda, Vilties g.
Klaipėda, Vilties g.
145 000 €