Namas pardavimui

ID:

60269

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Adresas:

Klaipėda, Paupiai, Liepų g.

Plotas:

140 m²

Sklypo plotas:

4 a.

Kambarių skaičius:

4

Pastatymo metai:

2018

Namo tipas:

Mūrinis

Kaina:

168000 € 1200 €/m²

Aprašymas

BACHMANO ŽEMĖ – naujas gyvenamasis kvartalas šimtmečius menančioje Klaipėdos vietoje, šalia vaizdingo Danės upės slėnio. Individualūs namai ir kotedžai iškils čia stovėjusio turtingo ir įtakingo Bachmano dvaro teritorijoje, o jų bendras ansamblis sukurs atskirą jaukų miestelį, kuris išlaikys pagarbą tradicijai ir unikaliai gamtai bei pulsuos šiuolaikiška dvasia. Išskirtinis naujo kvartalo akcentas – aikštė, viso kvartalo širdis. Tai bus erdvė, suteiksianti ritmą ir tapsiantį gyventojų traukos centru. Ne tik švenčių metų, bet ir kiekvieną dieną – nuo skubraus ryto iki vėlaus vakaro, kai į namus sugrįš jų šeimininkai ir, stabtelėję aikštėje, dalinsis dienos įspūdžiais su kaimynais. Gyventi ir leisti laisvalaikį BACHMANO ŽEMĖJE pamėgs tie, kurie vertina amžiuose užkoduotas vertybes – pagarbą praeičiai, namų šilumą, svetingumą ir bendrystės jausmą. Planuojami statyti:
  • Kartotiniai namai. Rytinėje ir pietinėje kvartalo dalyje. Tai bus namai iš specialios kolekcijos, su vokiško dizaino elementais.
  • Individualūs namai. Arčiau Danės upės, su gražia panorama į slėnį.
  • Kvartalo namai sudarys tris zonas– A, B ir C.Dabar pradėta statyti 1 dalis(A).Čia statomi nuosavi 2anamai po 70kv.m. Kaina nuo 1100Eur/ 1 kv m.

Bendra informacija

Nauja statyba, prie asfaltuoto kelio, yra miesto transportas, su garažu, yra pastogė, sutvarkyta aplinka.

Kontaktai

Simonas

NT Brokeris Simonas

 

 

simonasgijoneda@gmail.com
+37062458164

Vieta žemėlapyje


Kontaktai
UAB “Gijoneda”
Ligoninės g. 7, Klaipėdos m.
+370 676 37450
+370 600 19139
info@gijoneda.lt

PARTNERIAI