Namas pardavimui

ID:

60268

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Adresas:

Trušeliai, Įsruties g.

Plotas:

80 m²

Sklypo plotas:

5 a.

Kambarių skaičius:

4

Aukštų

1

Pastatymo metai:

2018

Namo tipas:

Mūrinis

Šildymas:

Dujinis

Būklė:

Dalinė apdaila

Kaina:

90000 € 1125 €/m²

Aprašymas

Šalia Klaipedos miesto, Trušeliuose, Įsruties gatvėje, uždarame, labai jaukiame gyvenamųjų namų kvartale parduodami vienaaukščiai, puikaus išplanavimo 80kv.m namai.
Dalinai įrengtas; 80000eur (išbetonuota, ištinkuota, išvedžiotas grindinis šildymas, elektra, išvedžioti signalizacijos laidai)
Pilnai įrengtas; 115000eur( dengtos grindys, dažytos sienos, vidinės durys, vnios kambarys dengtas plytelėmis.)
Asfaltuotas privažiavimas, vieningo stiliaus architektūra, apšviesta teritorija, apšvietimo elektros stulpai, sutvarkytos bendros žaliosios zonos, tvoros, aikštelės ir t.t.
Gyvenamųjų namų kvartalas bus estetiškas – vieningo stiliaus architektūra, apšviesta teritorija, trinkelėmis grįstos ir asfaltuotos bei apšviestos gatvės, sutvarkytos bendros žaliosios zonos. Visi gyvenamieji namai puikiai suplanuoti gyvenimui ir poilsiui, su privačiais nuosavais kiemais, visi namai bus itin šilti ir ekonomiški (labai taupūs), kurių gyvenamasis plotas 80kv.m. Namai taip pat galės būti su stogine automobiliui ir terasa poilsiui.
- Pilna fasado apdaila.
- Galime įrengti su daline apdaila arba pasiūlyti namą ir su pilna vidaus apdaila.
- Pilnai sutvarkytas namo gerbūvis, išlygintas reljefas, Stogas čerpinis, fasadas klinkeris kombinuotas su dekoratyviniu tinku, Nebus užvežtas juodžemis ir nepasėta žolė, nebus vartų ir vartelių.
A+ energetinio naudingumo klasė.
Stogas čerpinis su pakalimais, įrengta lietaus surinkimo sistema. Sudėti PVC, 3 stiklų paketo, langai ir lauko durys
Langai labai šilti su naujos kartos termo rėmeliu, 6 kamerų, 3-jų stiklų stiklo paketais. Svetainėje vitrininiai langai, suteikiantys maksimalų šviesos srautą ir jaukumą kambariuose, 3 miegamieji (gali būti ir 2 miegamieji) kambariai, didelė ir erdvi svetainė. Funkcionaliai išplanuotos erdvės. Namas gali būti su stogine automobiliui ir terasa poilsiui. Modernus ir stilingas struktūrinio tinko apdailos fasadas. Didelis dėmesys skirtas kokybiškoms medžiagoms.
Iki Klaipėdos miesto vos keletas minučių automobiliu ar visuomeniniu transportu, 3.5 km spinduliu įsikūrę prekybos centrai, mokyklos bei vaikų darželiai.
 

Bendra informacija

Nauja statyba, prie asfaltuoto kelio, yra miesto transportas.

Kontaktai

Danielė

NT Brokerė Danielė

danielegijoneda@gmail.com
+37065201011

Vieta žemėlapyje


Kontaktai
UAB “Gijoneda”
Ligoninės g. 7, Klaipėdos m.
+370 676 37450
+370 600 19139
info@gijoneda.lt

PARTNERIAI