Namas pardavimui

ID:

60125

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Adresas:

Dargužiai,

Plotas:

156 m²

Sklypo plotas:

20 a.

Kambarių skaičius:

6

Aukštų

2

Pastatymo metai:

2015

Namo tipas:

Mūrinis

Šildymas:

Autonominis

Būklė:

Dalinė apdaila

Kaina:

135000 € 865.38 €/m²

Aprašymas

ORIGINALUS NAMAS GRETA KARKLĖS, KLAIPĖDOS.
Parduodamas dviejų aukštų, 156 kv.m. ploto namas "Pajūrio miestelyje", netoli Karklės (Dargužių km.), esantis 20 arų žemės sklype su komunikacijomis. 
Namas dviejų aukštų: 1 a. - virtuvė, WC, katilines patalpa, valgomasis ir svetainė, bei 2 darbo kambariai (arba kambariai senyvo amžiaus žmonėms), židinys, 2 a. - trys vaikų kambariai, vienas didelis miegamasis su židiniu ir drabužine, didelis vonios kambarys. Yra atskiras išėjimas į kiemą iš svetainės ir darbo (arba senjoro) kambario erdvės. Dideli vitrininiai langai, kaip ir lauko terasa, orientuoti į pietų pusę, todėl čia visada šviesu ir šilta saulėtą dieną. Taip pat įrengta medinė lauko terasa, kiemas išklotas trinkelėmis, užsėta žolė. 
Name pilnai išvedžiota elektra, signalizacija, sienos ištinkuotos. Kol namas pilnai neįrengtas, galite įgyvendinti visas savo idėjas, kad gyvenimas name taptų JUMS jaukus ir patogus. 
Šildymas gali būti: 
1. Kietas kuras (granulės) 
2. Geoterminis šildymas 
3. Atmosferinis šildymas 
4. Dujos nuo 2017 m. rudens (už įrengimą apmokėta, darbai jau VYKDOMI) 
Asfaltuotas privažiavimas. Visas kvartalas apšviestas. Bendros teritorijos, komunikacijos nuolat prižiūrimos ir tvarkomos. Yra leidimai jungtis prie visų bendrųjų komunikacijų, sutvarkyta elektrotechninė dokumentacija ir kt. Tad įsigijus namą, liks tik užbaigti jo įrengimą. 
Kvartalas yra pajūrio regioniniame parke (2 km. iki jūros), sparčiai vystomas, jau gyvenamas, nuolat prižiūrimas (pjaunama žolė, valomi keliai, ruošiamasi įrengti šlagbaumus pateikimui į kvartalą). Namas pastatytas ramioje, bet strategiškai patrauklioje vietoje, nes iki Palangos m. ~ 14 km, iki Klaipėdos m. ~ 10 km. Į Klaipėdą nuolat kursuoja 15B maršrutinis autobusiukas. Iki dviračio tako Klaipėda - Palanga – 1,8 km. Šalia įrengti dviračių ir pėsčiųjų takai, įvairūs rekreaciniai pramogų objektai (Boso elnynas, restoranas - http://www.gamtosperlas.lt/ - pajūrio miškas, Plazės ežeras ir kt.). Pro namo langus tolumoje galima pamatyti stirnų būrelius, o kieme nuolat klausytis paukščių čiulbėjimo. Gyvenimas čia gali būti gražus.
Vanduo: artezinis

Bendra informacija

Nauja statyba, prie asfaltuoto kelio, yra miesto transportas, yra terasa, kiemas išklotas trinkelėmis, sutvarkyta aplinka, plastikiniai langai, apsaugos sistema.

Kontaktai

Narina

LNTAA Sertifikuota NT Brokerė Narina

narinagijoneda@gmail.com
+37067192669

Vieta žemėlapyje


Kontaktai
UAB “Gijoneda”
Ligoninės g. 7, Klaipėdos m.
+370 676 37450
+370 600 19139
info@gijoneda.lt

PARTNERIAI