Namas pardavimui

ID:

60118

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Adresas:

Kalniškė,

Plotas:

80 m²

Sklypo plotas:

6.5 a.

Kambarių skaičius:

4

Aukštų

1

Pastatymo metai:

2017

Namo tipas:

Mūrinis

Šildymas:

Autonominis

Būklė:

Dalinė apdaila

Kaina:

70000 € 875 €/m²

Aprašymas

NAUJI NAMAI SU MANSARDA, GRAŽI VIETA .
"Kalniškės namai" jums, greta Gargždų.
Jaukūs šilti namai, 80+ kv.m ploto (iki 140 kv.m).
Šalia Gargždų miesto vystomas naujas jaukių, šiltų ir bendro stiliaus namų mini kvartalas. Patogi ir graži vieta. Asfaltuotas privažiavimas suteks komforto, brandūs pakelės medžiai suteiks jaukumo jausmą. Bendri architektūriniai namų sprendiniai sukurs vertę. Greta esantys Minijos upės slėnis ir upė suteiks proga poilsiui ir malonumą eiti pėstute iki Gargždų m. centro, užuovėją nuo vėjų.
Statomi aštuoni augantys 80 kv.m ploto namai, su galimybe ateityje įsirengti mansardą (papildomi ~60 kv.m virš 1,6 m). Kiekvienas namas turės po 6-8 aro sklypo dalį, su bendru įvažiavimu ir vietinėmis komunikacijomis (vanduo - miesto, nuotekos - vietinės). 
Yra galimybė pakoreguoti vidaus pertvaras pagal savo poreikį. Turėsite galimybę matyti statybos eigą ir naudojamas medžiagas, stebėti darbų kokybę. Lankstus požiūris į klientą, atsakingas požiūris į darbų kokybę.
Namai parduodami su pilna išorės namo apdaila ir daline vidaus pirmo aukšto (mansardinis aukštas įrengiamas kliento nuožiūra), įskaitant perdangos apšiltinimą su plevele (lubų padengimas gipskartoniu išdažant arba įtempiamų lubų įrengimas paliekamas pirkėjui), elektros (įrengiant automatų dežę ir dežuites rozetėms/jungikliams), grindinio šildymo (iki kolektorinės spintos) ir santechnikos vamzdynų (galėsite pajungti klozetą, vonią, dušą, kriauklę) išvedžiojimas, sienų ištinkavimas ir grindų išlyginamasis išbetonamvimas. 
Namų stogai molio spalvos betoninių čerpių, fasadai dažyti kremine spalva, išorės palangės, lietvamzdžiai - stogui artimos spalvos. Sklypas išlyginamas po statybų, privažiavimas taip pat. Lauko terasą, sklypo apželdinimą, tvoros tverimą ir įvažiavimą išklojimą trinkelėmis atlieka pirkėjai, atskirai arba bendrai su kaimynais.

Bendra informacija

Nauja statyba, prie asfaltuoto kelio, plastikiniai langai, yra židinys, apsaugos sistema.

Kontaktai

Narina

LNTAA Sertifikuota NT Ekspertė Narina

narinagijoneda@gmail.com
+37067192669

Vieta žemėlapyje


Kontaktai
UAB “Gijoneda”
Ligoninės g. 7, Klaipėdos m.
+370 676 37450
+370 600 19139
info@gijoneda.lt

PARTNERIAI