Butas pardavimui

ID:

40247

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Adresas:

Klaipėda, Senamiestis, Tiltų g.

Plotas:

142 m²

Kambarių skaičius:

5

Aukštas:

4 iš 4

Pastatymo metai:

1960

Namo tipas:

Mūrinis

Šildymas:

Centrinis

Būklė:

Suremontuotas

Balkonai:

1

Kaina:

214000 € 1507.04 €/m²

Aprašymas

Klaipėdos sienamiestyje parduodamas erdvus 142m2 butas per 2 aukštus. Butas suremontuotas pakeista elektros instaliacija, kanalizacija,  langai- mediniai  3 stiklų, sienos-dažytos, grindų danga- parketlentės. Pro langus atsiveria puikūs vaizdai į Smiltynės ir Jono kalnelio pusę. Bute įrengtas židinys, yra 2 san. mazgai, butui priklauso apie 30 m2 palėpė + 8 m2 sandėliukas.
Namo laiptynė suremontuota yra rakinama vieta dviračiams laikyti. Butas parduodamas su baldais ir kokybiška buitinė technika.
 
Butas. 
Butas per du akštus (144.53 m2). Antrame aukšte kažkada buvo kūrybinės dirbtuvės, tačiau prieš 20 metų butas nupirktas ir su visa reikalinga projektine dokumentacija bei leidimais perstatytas ir kapitaliai suremontuotas. Po to, buvo dar keli kosmetiniai ir daliniai remontai, todėl buto infrastruktūra ir komunikacijos yra puikioje būklėje, prižiūrėtos. 

Pirmas aukštas 
Pirmame aukšte yra du (vaikų) kambariai (12.63 ir 13.40 m2), tualetas su dušu (2.94 m2), sandeliukas (1.61 m2), virtuvė, sujungta su valgomuoju (37.45 m2), ir prieškambaris (4.24 m2). Vaikų kambarių langai yra vakaruose, į gatvės pusę. Čia daug šviesos ir malonus vaizdas. Dėl ketvirto aukšto ir kokybiškų langų-triukšmas sunkiai jaučiamas. Vienas kamabrys turį išėjimą į balkoną. Kambariai pilnai įrengti. 
San. mazge įrengtos šildomos grindys, yra skalbimo mašina. Sumontuota "Ifo" gamintojo san. keramika ir maišytuvai. Suklijuotos "Kenzo" gamintojo plytelės (jei Jums tai turi reikšmės). Viskas nauja. Sandeliukas - kaip sandeliukas. Jame įrengti stelažai. Virtuvė, valgomasis - pakankamai erdvūs. Virtuvės baldai su sala, pagaminti italų gamintojo, sumontuota SMEG buitinė technika. Šioje zonoje yra du dideli langai ir keli apšvietimo šaltiniai, grindys-šildomos. Nors nuotraukuose matomas interjeras gali pasirodyti Jums per sunkus, ištikrųjų taip nėra. Reikia žiūrėti gyvai, nes nuotraukos darytos “Aruodo” svetainei, o ne “Metų interjero” konkursui. 

Antras aukštas 
Čia suprojektuota svetainė (38.89 m2) su minkštais baldais, "Lowe" gamintojo namų kinoteatro sistema, yra židinys. Kitas kambarys-miegamasis (23.86 m2) su atskiru san. mazgu (7.77 m2). Abiejuose patalpose - panoraminiai stoglangiai, kurie leidžia gėrėtis nuostabiu vaizdu į vakarų ir pietų puses. 
Nepaminėjau kondicioneriaus, kuris yra reikalngas per karščius. Butas puikiai laiko žemą temperatūrą vasarą, o žiemą-šilumą. 

Palėpė 
Dar papildomi 30 kvadratų Jūsų "chlamui" laikyti. Palėpė pasiekiama tik iš buto. 

Bendra informacija

Yra rūsys, butas per kelis aukštus, yra palėpė, langai su stiklo paketais, parketas, virtuvės baldų komplektas, yra buitinė technika, nauja santechnika, šarvuotos durys, apsaugos sistema, bendrija.

Kontaktai

Karina

 NT Brokerė Karina

karinagijoneda@gmail.com
+37062058270

Vieta žemėlapyje


Kontaktai
UAB “Gijoneda”
Ligoninės g. 7, Klaipėdos m.
+370 676 37450
+370 600 19139
info@gijoneda.lt

PARTNERIAI