Sklypas pardavimui

ID:

2088

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Adresas:

Utriai,

Sklypo plotas:

98 a.

Sklypo paskirtis:

Namo statybai

Komunikacijos:

Yra

Kaina:

20000 € 204.08 €/a.

Aprašymas

PARDUODAMAS ŽEMĖS SKLYPAS MODERNIOJE VIETOVĖJE, UTRIUOSE, KLAIPĖDOS RAJONE.
Vėžaičių seniūnijoje, Utrių kaime parduodamas 0,98 ha žemės sklypas naujai besiformuojančioje supermodernių pastatų ir įrenginių vietovėje. Kalvota vietovė su apačioje besiraitančia Minija visiems atima žadą ir iš karto sužavi amžiams, - neįmanoma atsispirti užburiančiam kraštovaizdžio grožiui. Yra galimybė statyti namą, ne bet kokį, o išskirtinį supermodernų ir išsikasti vandeningą šaltiniuotą tvenkinį su įrengiamais šviečiančiais šokančiais fontanais. 
Yra atlikti geodeziniai matavimai. Oficialių žemės vertintojų sklypas įkainuotas €34700,00. Šalia sodybos yra kalnų slidinėtojų kėlimo eskalatorius ir čia žiemos sezonu slidinėja kalnų slidinėtojai iš Klaipėdos ir kitų miestų. Sniegą gamina sniego patranka. Utrių kalno apačioje įruošta automobilių stovėjimo aikštelė, bilietų pardavimo kasa, medinis restoranėlis. Slidinėjimo  trasos apšviestos ir pan.
Šalia parduodamo sklypo eina trijų fazių elektros linija ir kelias, tad įvažiavimą galima įsirengti nuo pat kelio. Kaimynas nuo sklypo yra atsitvėręs tvora. Šalia sklypo yra kelios kaimo turizmo sodybos su iškastais tvenkiniais. Kaimynystė ir saugi priežiūra yra nebloga.
Žemės sklypas yra išskirtinėje fantastiškai gražioje vietoje ant Minijos upės kalvų (50 metrų virš jūros lygio). Iki Minijos – čia pat, - reikia tik nusileisti nuo kalvų. Minijoje veisiasi lydekos, kiršliai, šapalai, unguriai, upėtakiai, žiobriai, neršia lašišos, šlakiai, nėgės, žiobriai, stintos. Netoliese yra Trumpės upelio tvenkinys, kuriame yra valgomųjų geldelių, daug vėžių, užveistos lydekos, sterkai, ešeriai, karpiai, karosai, raudės. Žvelsoje neršia lašišos, šlakiai, upėtakiai, nėgės. Už sodybos yra grybingi ir uogingi (avietės, bruknės, gervuogės, girtuoklės, mėlynės, tekšės, spanguolės,  žemuogės) miškai, su laukiniais žvėrimis bei paukščiais. Turint leidimus, galima medžioti.
Minijos kalvų giraitėse auga ievos, našūs lazdynai, putinai, šaltalankiai, šeivamedžiai, šermukšniai, erškėtrožės, gervuogės, laukiniai serbentai, taip pat meškiniai česnakai, žemuogės, ypatingai daug vaistažolinių augalų, daug grybų, ypač baravykų.
Atstumas iki jūros – 30 km, iki Klaipėdos centro – 28 km, iki rajono centro Gargždų ir ligoninės – 10 km, iki maisto prekių parduotuvės ir medpunkto Lapiuose – 3 km. Nuo Klaipėdos iki posūkio į Utrius veda asfaltuotas kelias. Nuo posūkio į Utrius iki sodybos – 1 km gerai prižiūrimo greideruojamo žvyrkelio. 

Bendra informacija

Geras privažiavimas, yra elektra, šalia vandens telkinys, yra komunikacijos, tinka sodybai, šalia gyvenamieji namai.

Kontaktai

Edmundas1

NT Brokeris Edmundas 1

info@gijoneda.lt
+37060019139

Vieta žemėlapyje


Kontaktai
UAB “Gijoneda”
Ligoninės g. 7, Klaipėdos m.
+370 676 37450
+370 600 19139
info@gijoneda.lt

PARTNERIAI