DETALI PAIEŠKA


Tipas
Vietovė
Plotas
Aukštas
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Kaina
ŽEMĖLAPIS

 
„Mažoji Kalotė“ – tai jauki gyvenvietė Jums Klaipėdos pašonėje.
„Mažoji Kalotė“ – tai jauki gyvenvietė Jums Klaipėdos pašonėje.
Projektas Liepų g. 36A
Projektas Liepų g. 36A
Projektas "Kauno g.37"
Projektas "Kauno g.37"
„Saulės butai" Ragainės g.
„Saulės butai" Ragainės g.
Projektas „Dangės kotedžai"
Projektas „Dangės kotedžai"
Išskirtiniai apartamentai Žvejų g. 4
Išskirtiniai apartamentai Žvejų g. 4
Kopų žuvėdra
Kopų žuvėdra
Projektas „Palangos šilas“
Projektas „Palangos šilas“
Vila „Vanago akis"
Vila „Vanago akis"
Naujos statybos butai Kauno g.
Naujos statybos butai Kauno g.
Projektas „Gandrališkės"
Projektas „Gandrališkės"
Projektas J. Zauerveino gatvėje
Projektas J. Zauerveino gatvėje
Namai prie ežero pakrantės
Namai prie ežero pakrantės
Projektas „Girulių namai"
Projektas „Girulių namai"
Projektas Nidos g.74
Projektas Nidos g.74
Naujos statybos butai „Dangės vingis"
Naujos statybos butai „Dangės vingis"
Projektas „BIG BŪSTAS"
Projektas „BIG BŪSTAS"
Projektas „Klaipėdos Burė"
Projektas „Klaipėdos Burė"
Projektas  Malūnininkų gatvėje
Projektas Malūnininkų gatvėje
Projektas Dragūnų g.
Projektas Dragūnų g.
Projektas „Manto namai“
Projektas „Manto namai“
Projektas "Klemiškės namai" Paupiuose
Projektas "Klemiškės namai" Paupiuose
"Slengių slėnis" - efektyvūs namai
"Slengių slėnis" - efektyvūs namai
Kotedžai „Nėgių" gatvėje
Kotedžai „Nėgių" gatvėje
Projektas „Dvaro slėnis"
Projektas „Dvaro slėnis"


Patarimai ieškantiems nekilnojamojo turto

Ieškant naujo būsto, norime būti garantuoti pasirinkę geriausią mums tinkantį variantą iš aibės esančių pasiūlymų tiek pagal būsto patrauklumą, tiek ir pagal savo kišenę. Pasirinkę NT agentūrą „Gijoneda“, būsite ramūs dėl išsirinkto būsto, atitiksiančio visus jūsų lūkesčius Klaipėdoje bei visame pajūrio regione.

Dažnas tiek pirkėjas, tiek ir pardavėjas turi neigiamą išankstinę nuomonę apie NT agentūras. Tokios nuomonės laikydamasis, dažnas pasuka savarankiško pirkimo-pardavimo reikalų tvarkymosi link. „Gijoneda“ siekia šį mitą išsklaidyti ir parodyti privalumus, kodėl verta kreiptis į mus ir išvengti daugelio nemalonių rūpesčių, sutaupant mums visiems brangaus laiko.

Patarimai buto pirkimui

Kiekvienas NT pirkėjas turėtų atkreipti dėmesį, kokioje miesto dalyje yra jūsų išsirinktas butas ar namas. Nepamirškite, jog pirkdami būstą, siejate tai su savo naujo gyvenimo pradžia, kurios tikitės geresnės nei iki tol būta. Priklausomai nuo to, kurioje miesto dalyje bus jūsų naujieji namai, atitinkamai keisis būsto kvadratinio metro kaina. Derindami savo sąskaitos galimybes bei naujojo gyvenimo privalumus, jūs balansuojate ties tuo, koks atsivers vaizdas pro jūsų langus, kiek šviesos bei kitų malonių reginių išvysite kasdien pro savus langus. Ar langai bus tamsioje šiaurinėje pusėje, ar atsukti dažnam vakario vėjui... Rinkdamiesi atsižvelkite, kada daugiabutis buvo statytas, kokios medžiagos naudotos statybai: blokai ar plytos. Atitinkamai kaina keisis ir nuo daugelio kitų papildomų faktų. Atkreipkite dėmesį į tai, kurioje miesto dalyje yra pasirinktas jūsų naujasis būstas. Kiek toli nuo pagrindinių jums rūpimų objektų: parduotuvės, darželio ar mokyklos, gydymosi įstaigų. Ieškantys ramesnės vietos nuo miesto triukšmo, atsižvelkite į tai, kurioje vietoje stovi jūsų pasirinktas daugiabutis: arčiau gatvės ar šalia žaliųjų miesto zonų (parkų, vandens telkinių). Buto kainai įtakos turės atlikta daugiabučio renovacija, bet dėl to nebūtinai sąskaita už šildymą bus mažesnė. Gaunamų sąskaitų dydis priklausys, kaip buvo atlikta renovacija. Atsižvelkite, ar buvo atlikta dalinė renovacija, apšildant sienas, ar visiškai renovuojant visą daugiabutį, pakeitus visus vamzdynus, šildymo mazgus. Atliktas remontas bute su išgriautomis sienomis, pakeitus pirminį buto išplanavimą, ateityje nebedžiugins, jei tai buvo daryta nelegaliai, atitinkamai netvarkius tam reikalingos dokumentacijos. Į šiuos išvardintus niuansus ir į daugelį kitų dėmesį atkreips profesionalūs darbuotojai, jei rinksitės „Gijonedos“ paslaugas.

Patarimai namų pirkimui

Namas – rimtas pirkinys ne tik jūsų piniginės, bet ir subtilių aspektų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, atžvilgiu. Dažniausiai naujai pastatyti namai būna naujai kuriamuose gyvenamuosiuose kvartaluose ar net visiškai atskirose gyvenvietėse. Rinkdamiesi atskirą erdvę, natūralu, neišvengsite naujų iššūkių jūsų kasdieniame gyvenime. Tai susisiekimo galimybės, viešojo transporto mazgai bei atstumas iki būtiniausių jums rūpimų mieste įsikūrusių objektų: kiek toli ir kaip patogu nuvykti iki parduotuvės, iki darželio ar mokyklos jūsų atžaloms bei, žinoma, darbovietės. Vis dėlto šių žinių, perkant namą, nepakanka. Svarbu atkreipti dėmesį namo komunikacijų išvedžiojimo niuansus. Pasidomėkite, kokios medžiagos namo statybai buvo naudojamos, kokia jų kokybė bei ilgaamžiškumas, kas lemia namo statybų kokybę. Tuo namo išsirinkimo rūpesčiai neužsibaigia. Svarbus paties namo suprojektavimas, kaip išdėstyti kambariai. Ypač atkreipkite dėmesį į svetainę, kuri turėtų būti pietų-vakarų pusėje ne tik dėl gražių saulėlydžio vaizdų, bet ir dėl geresnio apšvietimo. Reikalingų dokumentų sutvarkymas negali būti praleistas pro akis. Svarbu, ar visi reikalingi dokumentai sutvarkyti, ar statyba priduota visoms institucijoms ir ar visa tai patvirtinta. Priešingu atveju tai gali būti laikoma kaip nelegali statyba, neturint tam tikrų leidimų. Visi šie ir dar daugelis kitų rūpesčių atitenka didelę patirtį turintiems „Gijonedos“ darbuotojams, jei jūs patikėsite tai mums.

Patarimai sklypų pirkimui

Perkant žemės sklypą, taip pat pravartu nepamiršti įvairių niuansų, siekiant sklandaus NT įsigijimo, kuriuo taip pat rūpinasi profesionalūs darbuotojai. Čia svarbiausia keli aspektai. Vienas iš jų – tinkama perkamo žemės sklypo paskirtis. Priklausomai nuo jūsų ketinimų, sklypas gali būti skirstomas į žemės ūkio, komercinės, rekreacinės ar gyvenamosios paskirties. Žemės sklypo paskirties keitimas užtrunka nemažai laiko, tvarkant su tuo susijusią dokumentaciją. Nepamirškite įsitikinti, ar yra atlikti geodeziniai matavimai, kurie yra būtini, norint disponuoti savo sklypu (pirkti, parduoti, dovanoti).

Paminėjome tik keletą svarbių niuansų, būtinų žinoti, perkant-parduodant NT. Visų šių ir dar daugelio kitų rūpesčių išvengsite rinkdamiesi mus.

Norime pabrėžti, jog mes visada laukiame ne tik besidominčių NT pirkimu, bet ir pardavimu. Šioje srityje yra taip pat sukaupta didelė patirtis, kurią pagrindžia didelė duomenų bazė. „Gijoneda“ siūlo ne tik profesionalų, bet ir greitesnį aptarnavimą nei kitur. Mus renkasi platus klientų ratas, todėl per mus žymiai greičiau pirkėjai ras pardavėjus ir atvirkščiai. Per ilgametę darbo patirtį esame sukaupę nemažą duomenų bazę, užmezgę ryšius su daugeliu statybinių kompanijų, daugeliu šalies bankų, siūlant išskirtines sąlygas.

Čia jūs išvengsite problemų dėl nesutvarkytų reikalingų pažymų ar kitų rūpesčių, susijusių su dokumentų tvarkymu, galimų pamirštų įsiskolinimų, paliktų buvusio būsto šeimininko, kitų finansinių ar teisinių praeities būsto problemų. Patyrę darbuotojai atkreips dėmesį ne tik į jau minėtus, bet ir į visus kitus būtinus niuansus, renkantis NT, kuris taps ne tik jūsų naujieji namai, bet ir solidi investicija ateičiai.

Butai  

2k. butas, Klaipėda Kuosų g.

Aukščiausiame naujos statybos name Kuosų gatvėje, parduodamas erdvus, es...

119 000 €


Namai  

Namas, Dargužiai

Pajūrio regioniniame parke esančiame privačių namų kvartale "Pajūri...

75 000 €


Žemės sklypai  

Sklypas, Tilvikai

Tilvikų kaime parduodamas 1.55 ha bendrojo ploto žemės sklypas strategiš...

8 600 €


Patalpos  

Patalpos, Klaipėda Smiltelės g.

Smiltelės gatvėje parduodamas mūrinis 18 kv.m garažas garažų bendrijoje ...

6 000 €


Sodybos  

Namas, Eglynai

Puiki galimybė vystyti kaimo turizmą su pirtimis ar kitą smulkų verslą, ...

144 810 €


Sodai  

Namas, Dituva

Parduodamas sodo namas S/b Dituva  2- jų aukštų mūrinis , po nameli...

17 000 €PARTNERIAI